bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Hattı: +49 15782248200   /    WhatsApp  

EXW WALLET İnceleme: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System ve daha fazlası Token - Car Program + Real Estate Clouds - Vyzkoušejte, zažijte a prohlédněte si tuto geniální bonusovou peněženku. Pokyny pro registraci, registraci, ověření a stažení z obchodu Google Play nebo Apple App Store pro chytré telefony s operačními systémy Android a IOS....


Türk, Turkish - Turkey,
Ticari ortaklar, araba programı, borsa, kripto kredi kartı, emlak bulutları, POS sistemi ve seyahat programı ile çoklu kripto cüzdanından oluşan eko sistemi: FIAT para birimlerinin yanı sıra BitCoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple , Tether ve USD Coin gibi kripto para birimlerini saklayın ve yönetin. Bonus-Wallet, Crypto Credit Card, Car Program, POS-System, Exchange, Real Estate Clouds, Travel Program ve daha fazlasıyla ilgili raporları, incelemeleri ve eğiticileri deneyimleyin. Token Türkiye, Turkey
Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German,
Ev - EXW WALLET İnceleme: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System ve daha fazlası EXW açılış sayfası - EXW WALLET İnceleme: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System ve daha fazlası
EXW - Kripto Devrimi
EXW'in büyüleyici dünyasına hoş geldiniz - hızlı, güvenli, ileriye dönük.

Bu web sitesi EXW ile ilgili konular hakkında bilgi vermektedir.
Kayıt, doğrulama / kimlik doğrulama (KYC) ve güvenlik ayarları (Google 2FA) adım adım açıklanmaktadır. Ayrıca, EXW bonusu ve ortak programı hakkında bilgilerin yanı sıra, cüzdanı ve değişimi ele almak için ayrıntılı talimatlar da vardır.

Sorular ve destek için:
Hattı: +49 15782248200
veya
WhatsApp doğrudan sohbetEXW nedir?
EXW, merkezi Avusturya'nın Klagenfurt şehrinde bulunan, Avrupa'da tescilli bir şirkettir. Bu hem şirket hem de kullanıcılar ve ortaklar için yasal kesinlik getirir.

Temel, entegre eşanjörlü bir cüzdan. FIAT (EUR), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP), Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve EXW şu anda değiştirilebilir. Diğer varlıklar planlanmaktadır. Değişim süreci anında gerçekleşir ve gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilir.


SEPA depozitoları (ve yakında SEPA para çekme işlemleri) mümkündür. SEPA banka mevduatına ek olarak, mevduat kredi kartı ile de yapılabilir.

Sistem, kurum içi jeton "EXW Jetonu" na dayanır. EXW Token, Ethereum tabanlı bir ERC-20 jetonudur ve (temel olarak) bir yardımcı simge olarak işlev görür.
Kullanıcılar şirkette değer tuttukları için ödüllendirilir. Bonus tokenleri tutarak, bireylerin yanı sıra şirketler basit, hızlı ve tam otomatik, Exchange işlemlerinin ve diğer ilginç alanların bir parçası olabilirler.

EXW,% 0,32'ye kadar günlük bonus ödüyor.

EXW Car Program ile, EXW cüzdan kullanıcıları çok fazla bürokrasi ve kredi kontrolü olmadan uzun vadede araba kiralayabilirler.
Real Estate Clouds ile EXW, geleneksel uluslararası emlak piyasasını bulut ekonomi sistemi içindeki katılımcıları için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.
EXW POS System, kripto para birimi ödemelerini kabul etmek isteyen perakendeciler için bir çözümdür.
Planlanan ortak marka kredi kartıyla (EXW Card), kripto paralarla ödeme yapmak çocuk oyuncağı.


Kâr nasıl gerçekleşir?

- Döviz ve alım-satım işlemlerini birleştirerek EXW, iki alandan müşteriler ve şirketler için sermaye üretebilir.
- Odak, döviz işlemleri (para ve kripto para değişimi) üzerinedir. EXW Borsası zaten birkaç şirket tarafından beyaz etiket ürünü olarak kullanılmaktadır.
- Kârın bir kısmı da dijital varlıkların ticaretinden gelir.
- Otomotiv sektöründeki işbirlikleri sayesinde daha fazla kar elde edilir. Araba Programı (EXW Car Program) ve ayrıca Emlak Programı (EXW Real Estate Clouds) ile.
- Eko sistem, kripto kredi kartı (EXW Card), satıcıların POS terminalleri (EXW POS System) aracılığıyla entegrasyonu, EXW Travel uygulaması (rezervasyon uçuşları, seyahat, oteller vb.) Ve açılış yoluyla genişletildiğinde ek gelir elde edilir. pazar yeri.
- Tarım ve değerli metaller (altın) alanında da faaliyetler bulunmaktadır.


EXW özellikleri
 •   En İyi Kripto Servis Sağlayıcısı (Next Block Guru Awards) ödülünü aldı.

 •   Avrupa’da merkezi Avusturya’da bulunan şirket.

 •   Kredi kartı ile para yatırma seçeneği.

 •   FIPA para birimlerinde SEPA mevduatı (EUR) mümkündür.

 •   FIAT'ın kripto para birimleri ve kripto para birimleri arasındaki ani değişimi.

 •   Sezgisel ve kolay kullanım.

 •   Ödeme, transfer ve değişim anında yapılır - Instant-Change mümkün kılar.

 •   EXW bonus belirteçleri için günlük% 0,32'ye varan bonus ödemeleri.

 •   Ödemeler herhangi bir zamanda mümkündür.

 •   Kazançlı öneri programı.

 •   Car Program (kredi kontrolü olmadan uzun süreli kiralama ile araba programı)

 •   Dünya çapında emlak bulutları (Real Estate Clouds).

 •   Kendi beyaz etiket değiştiricinizden elde ettiğiniz gelir.

 •   Nitelikli ticaret ortakları ile işbirliği.

 •   Çok yakında geliyor: kredi kartı (Crypto Credit Card), SEPA ödemeleri, POS sistemi (Point of Sale) aracılığıyla bayi bağlantısı ve seyahat programı (uçuşlar, seyahat, oteller).


EXW iş sunumunu kaydedin


EXW'de birinci sınıf kripto uzmanları

GIACOMO ARCARO

O en deneyimli Avrupa Growth Hacker biridir. Collège Des Ingénieurs'te TAG Innovation School'te profesördür. Giacomo, Black Marketing Guru ve Confindustria Speaker'in kurucusudur. 2015 yılında 1 milyon € karşılığında CercaClienti.it'ten ayrıldı ve şu anda 140.000'den fazla kripto takipçisi ile en etkili Avrupa ICO danışmanlarından biri. XII. Yüzyıldan kalma bir İtalyan kilisesinde çalışıyor. Century ve Avrupa çapında 30 Growth hackerdan oluşan bir ekibe liderlik ediyor.
ELOISA MARCHESONI

Şu anda kripto sahnesinin en genç ICO, IEO ve STO danışmanı, bazı büyük medya için etkili bir makale yazarı ve gerçek bir blockchain evangelisti. Eloisa, Avrupa token modeli mimarları ve EloisaX uzmanları arasında 1 numara seçildi. Blockchain endüstrisinin önde gelen kadınlarından biri, Humans of Blockchain tarafından listelenen ve "NYC Women in Blockchain" projesinde aktif olarak yer alan ve çeşitli blockchain derneklerinin bir üyesidir.
GIOVANNI CASAGRANDE

Casagrande adı, kripto para birimi dünyasında bilinir. Giovanni İtalyan ve 20 yılı aşkın pazarlama deneyimine sahip. Son 5 yıldır kripto para endüstrisinde çalıştı, birçok projede yazar, konuşmacı ve pazarlama ve Growth Hacking danışmanı.


Ödüller ve onurlar

En İyi Kripto Ödeme Servis Sağlayıcısı
Next Guru Awards 2019'da EXW Cüzdan ödeme hizmeti "Best Crypto Payment Service Provider" ile ödüllendirildi. EXW Cüzdan'ın bu ödüle yönelik olağanüstü başarıları arasında yenilikçi ödemeler ve kullanıcıların gelir elde etmesine yardımcı olan kripto para birimi ticareti çözümleri için günlük bonuslar, kripto para birimi tabanlı POS sistemleri, benzersiz kripto para birimi kredi kartları, uzun vadeli araç kiralamaları ve emlak bulutu girişimleri yer alıyor.

30 yaşın altındaki en iyi Blockchain Girişimcisi
World Blockchain Summit'de EXW Wallet'ın kurucusu Benjamin Herzog, kurucu ortak Manuel Batista, kurucu ortak ve CNO Pirmin Troger hepsi "Best Blockchain Entrepreneur under 30" ödülünü aldı. Ödül, EXW Cüzdan'ın arkasındaki fikirleri gerçeğe dönüştürmek için gösterdikleri çabayı gösteriyor.ŞIMDI KAYDOL

Sorular ve destek için:
Hattı: +49 15782248200   veya    WhatsApp doğrudan sohbet

Kayıt Talimatları

EXW WALLET İnceleme: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System ve daha fazlası - Kripto para birimleri (BitCoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Tether ve USD Coin) ve jetonlar satın alın ve EUR (FIAT) ile ödeme yapın. Jetonları tutmak için bonus ödemeler. Kripto Kredi Kartı ile Cüzdan ve kendi banka hesabınız. FIAT ve kripto para birimlerinde para çekme.


EXW-Token -Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman, Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye, tuerk - invest in grow

Ücretsiz ekip web sitesi isteyin
Daha önce EXW'e kayıt yaptırdıysanız, kayıt bağlantınız ve daha fazla pazarlama materyali içeren bu web sitesi ücretsizdir.

 

Bu web sitesi IS-R’in bir hizmetidir.
EXW GLOBAL AG'NİN BAĞIMSIZ ORTAKLIĞI
Kayıt bağlantı :
https://exw2.exw-wallet.com/?ref=refmaster


IS-R InternetServices-Reinders
Dipl. Ing. Bernd Reinders
Postfach 2037
46373 Bocholt
Germany
Telefon: +49 28712197467
mail: [email protected]
İnternet: https://www.bonus-wallet.com
Skype: marion.reinders2
Teşekkür ederim!

Başarınız için belirleyici olan güçlü bir ekip.
Bu ana sayfayı ücretsiz olarak ek açılış sayfaları ve daha fazla pazarlama materyali alacaksınız.


E-posta adresinizi girin:


ÖNEMLİ NOT:

Bu web sitesi kişisel mali danışmanlık, ne de bir yatırım danışmanlığı ne olduğunu. Bu web sitesindeki bilgiler yatırım hedeflerine, mali durumuna veya yatırım ihtiyaçlarının bireysel karakter hesaba katmaz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, bireysel yatırım hedefleri, mali durum ve yatırım ihtiyaçları için uygun olup olmadığını değerlendirmek için sizin sorumluluğunuzdadır. Bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeden önce bu inceleme yapmak gerekir. .

EXW-Wallet with Exchange, POS-System, and Crypto Credit Card - Token :Küreselleşmeye ve uluslararası ödemelere ek olarak finansal dünyada artan sorunlara cevap. Bu bonus cüzdan üzerinde deneyim, inceleme, eğitim ve yorumlar. - Araba programı, bonus cüzdanı, borsa, emlak bulutları, kripto kredi kartı, ticaret, POS sistemi ve seyahat programı hakkında bir değerlendirme, tüketici testi, bilgi, inceleme ve deneyim : EXW WALLET İnceleme: Bonus Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, POS-System ve daha fazlası !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek, Recenze EXW Bonus Wallet: Zkušenosti, stahování, testování a informace. Bankovní účet FIAT, Crypto-Wallet, Exchange, Car Program, Real Estate Clouds, Travel Program, Crypto Credit Card, POS-System.

Copyright © 2020 IS-R            EXW Şartlar ve koşullar